Najlepszy rower dla dziadka

Mój dziadek jest już grubo po siedemdziesiątce. Cały czas był bardzo sprawny jednak ostatnio ma spore problemy z chodzeniem. Lekarz zalecił jazdę na rowerze. W sumie to bardzo dobry pomysł bo w ten sposób jednak można odciążyć trochę stawy.

Zakup roweru elektrycznego dla dziadka

rower elektryczny dla senioraPostanowiłam z mamą kupić dla dziadka odpowiedni sprzęt. Koleżanka powiedziała mi, że jest rower elektryczny dla seniora w internecie. Postanowiłam to sprawdzić. Rzeczywiście w internecie są takie specjalne urządzenia dla starszych osób. Przy mniejszym wysiłku można po prostu osiągnąć wyższe prędkości lub znacznie ograniczyć zmęczenie. Czyli dziadek na takim sprzęcie nie męczył by się tak jak na zwykłym.To bardzo dobre rozwiązanie. Z mamą jakiś czas o tym rozmawiałyśmy po czym doszłyśmy do wniosku, że trzeba ten rower dla dziadka zamówić. Na pewno będzie szczęśliwy, że teraz będzie mógł się sam przemieszczać i to jeszcze tam gdzie tylko będzie chciał. Zamówiłyśmy z mamą go przez internet. Nie był też jakoś bardzo drogi. Jak na rower elektryczny był w przystępnej cenie. Już po paru dniach po zamówieniu przyszła przesyłka kurierska. Gdy go z mamą rozpakowałyśmy zobaczyłyśmy, że jest naprawdę bardzo ładny i będzie też wygodny dla dziadka. Pojechałyśmy od razu do dziadka żeby dać mu ten prezent. Gdy dałyśmy dziadkowi prezent on do końca nie wiedział co to jest. To znaczy oczywiście wiedział, że dostał rower ale nie wiedział, że ten sprzęt może ograniczyć zmęczenie.

Szczególnie dla osób starszych jest to bardzo przydatna funkcja. Dziadek nie mógł uwierzyć w to, że jego nowy sprzęt jest elektryczny i ma akumulator. Na ścieżce rowerowej wszystko mu zaprezentowałam. Dziadkowi bardzo się to wszystko spodobało i był naprawdę bardzo szczęśliwy. Od tej pory jeździ na rowerze codziennie.