Nierdzewna balustrada na schody i balkon

Każdy budynek musi posiadać balustrady na wszystkich klatkach schodowych, a także na balkonach i tarasach. Wynika to między innymi ze względów bezpieczeństwa. Balustrada spełnia dwie funkcje, a mianowicie zapewnia nam bezpieczeństwo, a także stanowi ozdobę. DObrze wykonane balustrady sprawiają, że budynek prezentuje się dużo lepiej.

Balustrada ze stali nierdzewnej

balustrady nierdzewneEstetyczny wygląd budynku ma największe znaczenie w przypadku domów jednorodzinnych. Przy pomocy balustrad, możemy znacznie podnieść walory estetyczne całego budynku. Obecnie na rynku najpopularniejsze są balustrady nierdzewne. Cała balustrada wykonana jest ze stali nierdzewnej, dzięki temu jej żywotność jest bardzo długa. Nie musimy się bać, że po kilku latach niekorzystnego oddziaływania warunków atmosferycznych balustrada nam skoroduje. Nic takiego się nie stanie. Dodatkowo cała powierzchnia balustrady pokryta jest farbą, która została nałożona metodą natryskową lub proszkową. Zazwyczaj nałożonych jest od dwóch, do trzech warstw lakieru. Balustrady tego typu wykonywane są na zamówienie, zgodnie ze wskazówkami klienta. Dzięki temu możemy dostać balustradę jedyną w swoim rodzaju, ponieważ będzie ona wykonana przez metaloplastyka zgodnie z naszym projektem. Balustrada montowana jest przy pomocy śrub, które również są wykonane ze stali nierdzewnej. Po kilkunastu latach może się okazać, że lakier stracił swój blask, aby móc się nadal cieszyć dobrze wyglądającą balustradą, wystarczy ją na nowo odmalować.

Ciężko jest określić dokładną cenę takiej balustrady, ponieważ cena uzależniona jest od wielkości balustrady, a także od tego jak bardzo skomplikowany projekt wybierzemy. Firmę, która chętnie wykona dla nas takie zlecenie, możemy znaleźć za pośrednictwem internetu.