Rower dla najmłodszych

Nasze dziecko w odpowiednim dla niego wieku chce nauczyć się jazdy na rowerze. Robią to wszystkie dzieciaki – dlaczego więc mamy tego oszczędzić naszemu dziecku. To rozwijająca zabawa, dzięki której nasze pociechy uczą się koordynacji ruchowej i mogą samodzielnie przemierzać dłuższe dystanse. 

Rower na prezent dla dziecka

 

rowerek dla dziecka 130 cm wzrostuNasi najmłodsi członkowie rodziny chętnie uczą się jazdy na rowerze. Producenci rowerków dziecięcych oferują szereg produktów, które umożliwiają bezpieczną i szybką naukę. Rowerek dla dziecka 130 cm wzrostu posiada dodatkowe kółka, dzięki którym nasze dziecko szybciej nauczy się jazdy na dwóch kołach. Dodatkowo rowery te są wyposażone w wiele przydatnych akcesoriów. Należy do niej np. bidon, który doczepiony jest do ramy – nasze dziecko może w każdej chwili sięgnąć po napój. Rowerki posiadają także pojemne koszyki, które sprawdzają się do różnego rodzaju wypraw, można tam włożyć wiele rzeczy, w tym skarby, jakie nasze dzieciaki znajdują podczas zabawy. Rowerki wyposażone są także w ręczne hamulce oraz dzwonki, dzięki czemu jazda będzie bezpieczniejsza. Znajdziemy wiele różnych rodzajów rowerów dla dzieci – przede wszystkim różnią się one wyglądem. Możemy dopasować go do potrzeb naszego dziecka, często znajdują się na nich motywy bajkowe czy zwierzęce. Kółka, które posiadają rowerki, można odpiąć, gdy nasze dziecko będzie już gotowe do samodzielnego podróżowania tylko na dwóch kółkach. 

Rower to jedna z najlepszych zabawek, które możemy sprawić naszemu dziecku. Uczy naszego dziecka podstaw zasad ruchu drogowego, a także sprzyja utrzymaniu dobrej kondycji. Dziecko, które często porusza się rowerem, szybciej przyswaja koordynację ruchową. Rowerki dla dzieci można zakupić w wielu sklepach rowerowych lub za pośrednictwem internetu.