Rower do szybkiej jazdy

Kiedy uwielbiamy podróże rowerem – bez względu na to, czy są to długie wycieczki, czy też krótkie, ale częste podróże, np. do pracy – musimy mieć odpowiedni sprzęt, dzięki któremu będziemy mogli wcielać je w życie. Doskonałym typem roweru do tego typu zadań jest rower turystyczny dobrej marki, który będzie użyteczną inwestycją na długi czas.

Specyfikacja roweru Evado 7.0

kross evado 7.0Firma Kross w zakresie rowerów jest gwarantem sprzętu dobrej jakości. Rower turystyczny Kross Evado 7.0 jest tej tezy idealnym potwierdzeniem. W kontekście dowodów na pewno warto poświęcić kilka zdań technologiom wykorzystanym przy produkowaniu konstrukcji samego roweru. Po pierwsze, została ona stworzona z ulepszonego stopu aluminium, który cechuje się dużą odpornością na wszelkie warunki zewnętrzne, a także złamania i uderzenia. Jednocześnie jego ogólna masa nie przekracza trzynastu kilometrów. Rama, ze względu na metodę pokrywania jej lakierem i dodatkowego wzmocnienia obróbką techniczną, ma gładką powłokę, która jest odporna na uszkodzenia mechaniczne, co oznacza, że rower przez bardzo długi czas – przy odpowiednim korzystaniu pewnie na zawsze – pozostanie taki sam jak w dniu zakupu. Co istotne jeszcze w konstrukcji Evado 7.0 to zastosowanie hamulców tarczowych zamiast tradycyjnych, dzięki czemu rower jest w stanie poradzić sobie nawet w najtrudniejszych warunkach pogodowych, a żywotność układu hamulcowego jest naprawdę długa.

To, co może okazać się dość interesującą własnością dla fanatyków rowerowych podróży, to z pewnością wyposażenie Evado 7.0 w trzydzieści biegów, które umożliwią nam jazdę dokładnie taką, jaką lubimy najbardziej. Koła o wielkości dwudziestu ośmiu cali doskonale sprawdzą się do szybkiej jazdy po utwardzonych (i nie tylko) drogach.