Zamieszkanie w nowoczesnym domu

Interesami zajmowałem się osobiście, bo miałem do tego smykałkę. Moja żona zaś odpowiadała za sprawy księgowe, bo właśnie na tym znała się najlepiej. Tworzyliśmy zgrany duet i dzięki temu firma tak doskonale prosperowała. Z każdym rokiem zyski były coraz większe.

Zamknięte osiedle z nowoczesnymi domami

domy świdnicaKupno domu było pomysłem mojej żony, która była zdania, że tak ceniony biznesmen ja ja nie powinien mieszkać w kamienicy. Stać mnie było na taką inwestycję i na dodatek ostatnio wybudowane zostało nowe osiedle, na którym były same nowoczesne domy Świdnica była miastem mocno rozwijającym się, więc pojawienie się osiedla z takimi domami mnie nie zaskoczyło. Zdecydowałem się wszystkim zająć osobiście i żona na to przystała. Znała mnie i wiedziała, że dokonam odpowiedniego wyboru. Na osiedlu do sprzedaży były trzy domy, więc musiałem się spieszyć, bo ludzie chętnie decydowali się na taką inwestycję. Osiedle było zamknięte i nie każdy mógł się dostać na teren. Dawało to jeszcze większe poczucie bezpieczeństwa. Wybrałem największy dom, który przeznaczony był na sprzedaż i go obejrzałem. Wszystko mi się podobało. Dom był nowocześnie urządzony i wiedziałem od razu, że bardzo spodoba się mojej żonie. Postanowiłem go kupić za gotówkę. Dzięki temu sprzedawca zszedł nieco z ceny. Dom miał duży ogród i plac zabaw dla dzieciaków. Niczego więcej nie potrzebowałem. Ucieszył mnie fakt, że zamieszkam w takim nowoczesnym domu a wszystko oczywiście dzięki mojej żonie.

Zmiana miejsca zamieszkania całej rodzinie wyszła na dobre. Żona pracowała w domu i jednocześnie mogła zajmować się dzieciakami. Pomoc opiekunki już nie była potrzebna. Sąsiedztwo miałem bardzo interesujące i z każdym dogadywałem się bardzo dobrze. Wszystko układało się pomyślnie.